Byt o velikosti 2+kk, 62,2m2 + balkon 7,1m2, Zátiší Rakovník

Rezervace 18505
Zpět na výsledek nabídek
Cena:
2 400 000 Kč
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Rakovník
Dispozice:
2+kk
Plocha:
62,2 m2
Evidenční číslo:
18505
Tetyana Shymonyak

Tetyana Shymonyak

Mobil:721248517

Podrobné informace

Nabízíme Vám k prodeji byt B15 o velikosti 2+kk, 62,2m2 s balkonem 7,1m2 z developerského projektu Zátiší. Byt se nachází v 2NP v bytovém domě s výtahem. Tento byt je již z BLOKU B, u kterého je předpokládané nastěhování 12/2020. Nyní je možné stále ovlivnit vzhled interiéru tohoto bytu. Klient si může zvolit libovolnou podlahovou krytinu, obklady, sanitární techniku, ale i příčky, které nejsou nosné. V současné době je již možná rezervace, která je ve výši 50 000,- Kč a je součástí kupní ceny. Byt přejde do Vašeho osobního vlastnictví!
Bytový dům se bude nacházet ve velmi klidné a atraktivní oblasti. Toto místo je velice vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož jsou v sousedství tři základní školy, nedaleko také mateřské školy, knihovna, sportoviště a samozřejmě pošta, nemocnice atd. Přibližně 1km od Zátiší je k dispozici hypermarket Albert a cca za 15 min je možné dojit až na náměstí. Z Rakovníka je velmi dobrá dostupnost do Prahy (cca 50 km), která je zabezpečená autobusovými linkami v intervalech 30 min. Autobusová zastávka se nachází asi 200 m od bytového domu. Dostupnost po městě je zajištěná MHD. V Rakovníku je mnoho pracovních příležitosti.
Pokud Vás zajímají další informace například - jak probíhá financování? Co je součástí standardu, atd.? Prosím, kontaktujte nás.



Stále je možné si vybrat z posledních par volných bytů z BLOKU A, u kterého je předpokládané dokončení 3/2020. Více informací na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Přehled volných bytů, jak z BLOKU A, tak i z BLOKU B, je možné vidět na www.realityhockova.cz, v sekci Developerské projekty – Byty Zátiší v Rakovníku.

Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+kk
Podlahová plocha:
62,2 m2
Užitná plocha:
62,2 m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Projekt
Patro:
2. patro
Parkování:
U domu (veřejné)
Výtah:
Ano
Terasa:
Ne
Balkón:
Ano
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ne
Sklep:
Ano
Možno hypotéka:
Ano
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
photo_1
Tato nabídka je součástí developerského projektu
Byty Zátiší v Rakovníku blok B
photo_2photo_3photo_4photo_5